Dekton

Dekton granit mermer firması, Cosentino Grup Mimarinin bir alt kuruluşudur. Cosentino Grup Mimari şirketler topluluğu, tasarım ve kaliteli yenilikçi yüzeyler üreten ve pazarlayan global bir aile şirketidir. Bu öncü şirket, müşterileri ve ortaklarının birlikteliğiyle insan yaşamlarına değer katan tasarımlar üretmektedir.

Dekton mermer firması da bu şirketin bir alt koludur. Dekton granit mermer ve granit mutfak tezgahı üreten ve bunun satışının yapılmasını sağlayan bir şirkettir. Cosentino mimarinin önemli bir kolu olan granit mermer tezgahların üretimi ve dağıtımı Dekton tarafından sağlanmaktadır.

Cosentino grubunun üretim tesisleri 18 ayrı ülkede bulunmaktadır. Bu tüm tesislerin kontrolü ve yönetimi İspanya’nın Almeria kentinde bulunan genel merkezden sağlanmaktadır. Çok uluslu bu şirket dünyada kuvars yüzeyler, granit mermerler ve mutfak tezgahları konusunda en çok tercih edilen firmalardandır.

Ülkemizde ise birçok farklı markası bulunmaktadır. Bunlardan en çok bilinenleri arasında bulunan Dekton marka granitler ülkemiz pazarında çok fazla paya sahiptir. Dekton marka granit mermerler ve mutfak tezgahlarının pazarlaması Cosentino firmasına aittir.

Firmamız olarak bizde Dekton granit mermer tezgahlarının montajı ve mutfaklara kurulmasında önemli rol oynamaktayız. Dekton granit markası ile ortak hareket etmenin ve aynı işi yapmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 


Dekton Granit Mutfak Tezgahı Ankara

Dekton Misyonu

Müşteri odaklı ve uygulamada mükemmel performans sunma, kaliteli bir gelecek için rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme oranı yaratarak tüm ortak ve paydaşlara değerler zinciri yaratmak.

Dekton Granit Mutfak Tezgahı

Dekton Vizyonu

Kendimize ait özgün tasarımlarımız ve çalışkan ekibimizden oluşan varlıklarımız sayesinde, üst düzey insan ve doğa hassasiyetiyle birlikte reformist, ilkeli ve öncü farklılıkları yaratarak devamlı ve sürdürülebilir üstünlükler sağlamaktır.

 Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,