Hakkımızda

Ankara Granit Mutfak Firması

Ankara Granit Mutfak Tezgahı firması olarak uzun yıllardır hizmetimizi kaliteli olarak devam ettirmekteyiz. Firmamız bünyesinde çalışan granit taş fabrikası sayesinde imalattan montaja tüm aşamalarda kendi ekibiyle çalışmaktadır. Fabrikamız Yuva Mahallesi Yeni Mermerciler Sitesi 3707 Sk. No.8 Yenimahalle / ANKARA adresinde bulunmaktadır.

Ankara’nın en iyi granit mutfak ustalarını bünyesinde barındıran firmamız, sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır. Granit mermer fabrikamızdaki ustalarımızın eşsiz çalışmaları sayesinde hayat bulan granit tezgahlar, saha ustası montaj elemanlarımız sayesinde evlerinizin en önemli kısmı olan mutfaklarınızı süslemektedir.

Granit Mutfak Tezgahı, olarak hizmet verdiğimiz Ankara’da başta Yenimahalle olmak üzere, Çankaya, Etimesgut, Sincan, Gölbaşı ve diğer tüm ilçelerde aktif olarak çalışmaktayız. Göz alıcı mutfaklar için granit tezgahlar üretmeye ve bu tezgahları evlerinize entegre etmeye devam ediyoruz. Son yılların en popüler mutfak tasarımı olan granit taşların herkesin evinde olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Firmamız birçok popüler granit üreticisi ile ortak çalışmaktadır. Sizler için granit tezgah modellerinde aşağıdaki çözüm ortaklarımız ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz:

 


Sizde evinizi granit mutfak taşları ile güzelleştirmek istiyorsanız bize hemen ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.