700 – Alpine White

Sadestone, Sacır Mimarlık ile Deltadecor firmalarının birlikte kurdukları Sade Şirketler Grubunun bir parçası olarak 2011 yılında kuvars, granit ve mermer üretimine başlamıştır. Sadestone granit mermer mutfak tezgahları konusunda yaptığı üretim ile kısa sürede sektörde önemli yer edinmiştir.

Sade Grup Şirketleri 1996 yılından itibaren inşaat malzemeleri sektöründe önemli yer edinmiştir. Özellikle yüzey kaplama malzemelerinde yenilikçi ürünleriyle öncü isim olmayı başarmıştır. Sade Grup bu başarısıyla hızla yükselmiştir.

Sade Grup Firmaları, kuvars yüzey plakalarının üretiminin yanında, akrilik yüzey ürünleri, akrilik evyeler ve tutkallarında ithalatını üstlenmiş ve bu alanda da ülkemizin en önemli ithalatçı firmalarından olarak tedarik konusunda adını en üst sıralara yazdırmıştır.

Sadestone granit mermer firması, yıllık 450.000 m2 üretim kapasitesi sayesinde yurt içi ve yurt dışı pazarlarında liderliğe oynamaktadır. Bu üst düzey başarısı sayesinde sektörde adını sürekli geliştirmektedir.

Firmamız olarak bizde Sadestone Granit mermer tezgahlarının montajı ve mutfaklara kurulmasında önemli rol oynamaktayız. Sadestone markası ile ortak hareket etmenin ve aynı işi yapmanın haklı gururunu yaşamaktayız.


Özelliklerimiz


Kuvars Yüzeyler Granit Laminat Akrilik Yüzeyler
Kırılma Dayanımı
Aşınma Direnci
Leke ve Kimyasal Direnç
Eğilme Direnci
Hijyen
Bakım ve Temizlik
Sıvı Emme ve Yoğunluk
Renk ve Ton Uyumluluğu
Garanti

Ölçülerimiz


2 cm 3 cm*
Standart Ölçü Minimum sipariş gerekli
145×305 cm
152×312 cm